Rotaslietu tendences, kas papildinās Tavu stilu

Rotaslietas bez šaubām ir neatņemama stila sastāvdaļa, kas apģērbam var piešķirt kā noskaņu, tā stilistisko ievirzi. Tieši tāpēc ir tik būtiski pārdomāt, kādas rotas izvēlēties un kā tās kombinēt. Nav svarīgi vai izvēlies dārgus juvelierizstrādājumus vai bižutēriju, to kombinēšanai jābūt pārdomātai un gaumīgai. Bet kā šo gaumi izkopt? Vieniem tas ir dabas dots talants, citiem laika gaitā izkoptas prasmes. Viens veids kā veidot savu stilu ir sekot aktuālajām tendencēm. Tāpēc mēs, juvelierizstrādājumu veikala Gredzentiņš pārstāvji, esam apkopojuši rotaslietu tendences, kas palīdzēs Tev papildināt savu stilu.

Veido slāņus jeb līmeņus

Kāpēc gan nesākt sava stila papildināšanu ar kaut ko jautru un nepiespiestu, vai ne? Eksperimentē ar kontrastējošiem garumiem, formām, faktūrām un krāsām. Ja veido dažādus līmeņus izmantojot kaklarotas, izvēlieties dažāda garuma kaklarotas. Arī atšķirīgas formas, krāsas un faktūras. Arī veidojot kombinācijas ar gredzeniem un rokassprādzēm, kombinē dažādas formas un veidus. Tomēr atceries, lai neradītu pilnīgu stila kokteili, izvēlies vienojošo elementu – metāla krāsu, stilu vai akmens tipu.

Šeit raksts par svarīgākajām rotām katra personīgajā stilā.

Izvēlies rotas, kas papildina Tavu apģērbu

Rotām jābūt papildinājumam, nevis atsevišķam ansambli. Pat ja esi izlēmis veidot rotu slāņus, atceries, ka tiem jābūt saskaņā ar apģērbu un tie nedrīkst to nomākt vai būt pretējā stilā. Lai gan var šķist – jo vairāk, jo labāk, tas ne vienmēr rada vēlamo efektu. Ja tavs apģērbs ir izteiksmīgs, izvēlies mierīgākas rotas, ja vienkāršs vai vienkrāsains – košākas un izteiksmīgākas.

Veido stilu ap vērtīgām rotām

Vecmāmiņas gredzens, izteiksmīgs kulons ar dārgakmeni vai rokassprādze, kas palikusi par piemiņu no ceļojuma. Jā, tās var būt gan vērtīgas rotas cenas ziņā, gan rotas ar sentimentālu vērtību. Šobrīd modē ir veidot stilu, ne tikai izvēloties jaunas un aktuālas rotaslietas, bet arī izceļot kādu īpašu rotu, kas tiek kombinēta ar citām. Atceries, ka ne tikai apģērbs un matu griezums var būt tava stila galvenais elements, bet arī rotas un rotaslietas.

Ja arī Tu meklē sava stila elementus un skaistus akcentus, ieskaties interneta juvelierizstrādājumu veikalā ‘Gredzentiņš’. Tajā atradīsi gan elegantus auskarus, apburošus kulonus un skaistus gredzenus.