Atrodi savas rotas juvelierizstrādājumu interneta veikalā “Gredzentiņš”

Juvelierizstrādājumu interneta veikals “Gredzentiņš” ir vieta, kur atrast vispiemērotākās rotas gan īpašiem dzīves notikumiem, gan ikdienas nēsāšanai. Plašs saderināšanās un laulību gredzenu klāsts, zelta un sudraba ķēdītes un kuloniņi. Un, protams, auskari, ar dažādiem akmentiņiem un dažādiem stiliem. Tas viss  un vēl  vairāk ‘’Gredzentiņš’’ virtuālajos plauktos.

Ieteikumi rotu izvēlei

Lai rotas būtu ērti nēsājamas un iederētos nēsātāja vizuālajā koptēlā, svarīgi izvelēties atbilstošu stilu un krāsu. Jāsāk ar metāla izvēli. Gan izdarot tik būtisko lēmumu, izvēloties saderināšanās gredzenu, gan pieņemot lēmumu par citu rotu iegādi, būtiski ir pielāgot metāla krāsu. Vieniem labāk piestāv un ikdienā nēsājas dzeltenā zelta rotas, citiem vairāk pie sirds iet baltā zelta rotaslietas, bet citi pieturas pie elegances un vienkāršības, izvēloties sudraba rotas. Otrais solis rotu izvēlē ir dārgakmens. Šeit noteicošs ir kā nēsātāja stils, tā rotas iegādes budžets. Un visbeidzot, pareizā izmēra izvēle. Šis ir būtiski ne tikai izvēloties gredzenu, bet arī pārējās rotas – atbilstošs ķēdītes garums, auskaru lielums un rokassprādzes platums.

Kā kopt rotas?

Bez šaubām, rotas kalpos ilgāk, ja tās tiks atbilstoši koptas. Nēsājot zelta rotas, jāatceras, ka tas ir mīksts materiāls, kuru iespējams deformēt. Bet ja rotā ir iekļauts kāds dārgakmens, īpaši dimants, tad kopšanai jāpievērš lielāka uzmanība. Dimanta spožumu aizēno ikdienas ķermeņa kopšanas līdzekļi kā šampūns, ziepes, roku krēms u.c. Tādēļ, tā kopšanai, īpaši ja tas ir gredzens, būs jāvelta laiks. Vislabāk dārgakmens gredzenus notīrīs silts ziepjūdens. Bet sudraba gredzenam spožumu palīdzēs atgūt silts ūdens ar etiķi un sodu. Jāatceras, ka rotaslietu, kurā ievietota pērle nekādā gadījumā nedrīkst tīrīt ne ar ziepēm, ne ar citiem tīrīšanas līdzekļiem. Pērles ir īpaši jūtīgas pret dažādām ķīmijas ietekmēm, arī smaržām, losjoniem un citiem ikdienas produktiem.

Juvelierizstrādājumu interneta veikals “Gredzentiņš” piedāvā dažāda veida rotas. Ja nepieciešama palīdzība un ieteikumi rotu izvēlē, sazinieties ar mūsu speciālistiem. Gadu garumā uzkrātā pieredze būs noderīga, iesakot Jums īsto saderināšanās, laulību vai ikdienas nēsāšanas gredzenu. Un protams, citas skaistas un elegantas rotas.